להזמנות חייגו:

052-7249982

 


אומרים שהכל תלוי ברושם הראשוני…

אנחנו ניצור לכם רושם כזה שלא ישכחו - עיצוב מיוחד שנבנה לכם בהרבה אהבה והשקעה שישאירו את האורחים שלכם פעורי פה.

 

  • קשתות כניסה בגדלים שונים ובצורות שונות

  • עמודי כניסה עם קשת פנינים מבלונים

  • עמודי מיקי ומיני מאוס

  • עמודים רומיים מעוצבים

  • מעמדים מבלונים בעיצובים שונים.

  • הפרחת בלונים לארועים

כל אלה ועוד- צרו קשר ונשמח ליצור עבורכם את העיצוב המתאים

עיצוב בלונים לאירועים

ניתן להרכיב חבילות מגוונות במחירים נוחים לצורך עיצוב בלונים לאירועים לפי סוג האירוע ומה שתרצו לעשות. עיצוב בלונים לאירועים משדרג את האירוע באופן משמעותי ומומלץ כשרוצים להפתיע ולשמח את האורחים שלנו.

עיצוב אירועים בבלונים

ישנם המון סוגים של עיצוב אירועים אך הבולט בניהם הוא עיצוב אירועים בבלונים המאפשר לכם לתת אופי לאירוע משלכם עם רעיונות ועיצובים מיוחדים שאתם תבחרו ואפילו תוכלו להמציא משלכם את העיצוב אירועים בבלונים מחדש.

כמו שאתם מבינים לא מדובר בעוד עיצוב בלונים כמו שפעם היינו רואים בימי ההולדת בפארק שבהם היו קושרים מלא בלונים סביב העץ אלא עיצוב אומנותי של ממש. כמו שאתם יכולים להתרשם כאן באתר, אפשר לקחת כל סוג של רעיון ולהפוך אותו למוחשי, מעיצוב שלם של כל תקרת האולם, כמו קשתות ענק, כמו עיצוב בלונים בדמותם של אנשים, כמו להפוך אירוע שלם לקונספט מיוחד של נושא שבעל האירוע מחובר אליו כמו ספורט, כמו סדרה שהוא אוהב וכן הלאה.. אנחנו כאן בעסק מתעסקים רק בחומרים הטובים ביותר בתחום הבלונים והאמינו לנו שאנו אומרים לכם שהתחום מאוד התפתח וגם איכות הבלונים שאנו משתמשים בהם. 
עיצוב בלונים היא עבודה של אומנים ואפילו יש בידינו תעודה שמאשרת לימודים מיוחדים בנושא. כדי להפיח ברעיון חיים צריך לעבוד עם בעלי נסיון רב בתחום ואנשים שאוהבים את העבודה הזאת בדיוק כמו שהם מוכשרים. אתם מוזמנים להתרשם מן העבודות שלנו וליצור עמנו קשר עוד היום ליעוץ או סתם לקבלת מידע או כל שאלה אחרת.

 

 

 

 

 

 

קצת עלינו...

צוות קובי בלונים הינו צוות מיומן ומקצועי בתחום אומנות הבלונים. בר בלונים לארועים ,והפעלות לילדים הם רק חלק קטן מפעילותינו. המטרה היא כמובן לשמח והעיקר בצורה אכותית, מקצועית ומשתלמת.

מוזמנים לטייל באתר ולהנות…

צרו קשר

להצעת מחיר ו/ או קבלת פרטים נוספים אנא צרו איתנו קשר

ניווט מהיר